راهنمای خرید

 

ثبت سفارش از سایت آذری فرش تبریز به منزله آن است که خریدار، متن مربوط به قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است

در صورت داشتن هرگونه سوال (درباره محصول، خدمات، نحوه ارسال و…) قبل از ثبت نهایی سفارش با ما تماس بگیرید

 

راهنمای مراحل ثبت سفارش:

 

به دلیل نوسانات قیمت سریع و مداوم مصالح اولیه لطفا سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت کرده و از ثبت و پرداخت هزینه سفارش بصورت آنلاین، بدون هماهنگی خودداری کنید.

 

شما برای سفارش نخ و نقشه مورد نظرتان، پس از انتخاب طرح مورد نظر میتوانید با ما تماس بگیرید یا به شماره کارت زیر حداقل به میزان یک سوم مبلغ کل سفارش را واریز کرده و عکس فیش واریزی را از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره همراه موجود در سایت ( ۰۹۱۰۴۸۶۸۶۸۰ ) ارسال کنید.

شماره کارت :

 

سفارش گیری به این صورت است که  ۳۰ درصد مبلغ سفارش به عنوان بیعانه دریافت میشود و مابقی مبلغ بصورت پرداخت در محل، هنگام تحویل سفارش توسط مامور پست (بصورت نقدی یا با کارتخوان) دریافت می‌شود.

 

لازم به ذکر است که به همراه عکس فیش پرداختی، آدرس دقیق پستی، مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی)، کد و نام طرح انتخابی و جزئیات سفارش (اعم از دار چله کشی شده، ابزار بافت، نقشه معکوس (چرخیده) یا …) را به واتساپ یا تلگرام شماره ذکر شده ارسال کنید.

 

نکات قابل توجه:

در صورت درخواست چله ابریشم به دلیل نوسانات شدید قیمت ابریشم، مبلغ چله ابریشم باید بصورت کامل در کنار مبلغ بیعانه واریز شود. قیمت چله ابریشم بر اساس زمان واریز محاسبه خواهد شد.

 

هرگونه هزینه اضافی اعم از درخواست چله ابریشم، دار چله کشی شده، هزینه ارسال دار قالی و دیگر خدمات، بصورت جداگانه محاسبه میشود.

 

کلیه سفارشات نخ و نقشه از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور بصورت رایگان ارسال می‌شود.

 

مهم: پس از پرداخت مبلغ سفارش و ارسال فیش و مشخصات سفارش، برای ثبت نهایی سفارش خود با شماره تلفن های درج شده در بخش تماس با ما تماس بگیرید