روش های ارسال:

ارسال همه محصولات نخ و نقشه تابلو فرش و تابلو فرش دستباف آذری فرش تبریز به کل ایران رایگان است. سفارش هایی که در روزهای کاری ثبت شوند در صورت موجودی در انبار مجموعه همان روز امکان ارسال دارند. در صورت موجود نبودن نخ و نقشه در انبار، ارسال آن ها ۱۲ تا ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف مجوعه آذری فرش با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

پیک موتوری
ارسال با پیک موتوری فقط در شهرتبریز صورت می گیرد و هزینه ی آن برای خریدهای بیشتر از ۴۰ میلیون ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده ی خریدار است.

پست پیشتاز
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

پست سفارشی
سفارش هایی که محل تحویل آنها خارج از تبریز است، با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۷ روز است.لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

ارسال با تیپاکس:
کلیه محصولات آذری فرش تبریز با تیپاکس قابلیت ارسال دارند و ارسال با تیپاکس گزینه توصیه شده توسط آذری فرش است.

ارسال با باربری
جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خرید های حجیم از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه آن بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.